http://www.ifturkey2013.com/  Kongre web sitemizi ziyaret ediniz.

24. Uluslararası Spina Bifida ve Hidrosefali Kongresini Türkiye’de, İzmirde düzenlemekten büyük gurur duyuyoruz.
Türkiye Spina Bifida Derneği olarak aynı zamanda 10. Ulusal Kongremizi gerçekleştiriyoruz. 2013 yılı haziran ayında Türkiye’nin 3. büyük ili Ege’nin incisi İzmir’de Uluslararası Federasyonumuz IF üyesi 40’ın üzerinde ülkeden tüm dünyadan konuklarımıza ev sahipliği yapacağımız için oldukça heyecanlıyız.
Gerek bilimsel oturumları gerek sosyal programları ile doyurucu bir kongre programı hazırlamaya çalıştık. Kültürümüzden hoş paylaşımlarda bulunmayı amaçladık. Geldiğimiz ülkeler, dilimiz, kültürümüz bambaşka olsa da biliyoruz ki hepimiz aynı duyguları paylaşıyoruz ve birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var. Örgütlenmenin, birlik olmanın hem sağlık, hem engelli hakları açısından dayanışmanın ve deneyimlerimizi paylaşmanın önemini biliyoruz.
Ve diyoruz ki UNITE & SHARE ! Birlikte Paylaşalım.
Kongreye günübirlik veya konaklamalı olarak katılmak isteyenler dernek merkezini arayarak koşullarla ilgili detaylı bilgi alabilirler. Sponsor desteği arayışlarımız sürmektedir. Yeteri kadar sponsor desteği bulunduğunda  bu destek günübirlik katılımcılar için kullanılacaktır. Kongre katılım ücreti konusundada kesinlikle dernek merkezimizle irtibata geçiniz. Kongre web sitesi adresimiz      http://www.ifturkey2013.com/
 24. İnternational Spina Bifida & Hydrocephalus – 10 Ulusal Spina Bifida Kongresine 28 – 29 Haziran 2013 tarihlerinde günübirlik katılımda yapılabilecektir. Günübirlik katılım koşulları aşağıda belirtilmiştir.

♦Günübirlik katılım bedeli kişi başı günlük  55 Türk Lirasıdır

♦Otelde açık büfe öğle yemeği, oturum aralarında  coffee  break

♦Kongre salonundaki tüm bilimsel oturumlara katılım ve tüm kongre dokümanları ücrete dahildir

 

 

28-29 Haziran 2013 ‘te İzmir Türkiye’de hep birlikte olalım, hepinizi bekliyoruz.

Leave a Comment

Translate »